БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JAMES JAMES
JAMES JAMES
JAMES JAMES
JAMES JAMES
JAMES JAMES

JAMES

Патики
Код на производ: ELN163106-01
2.790,00 MKD
1.690,00 MKD
Заштеда: 39%
  • 43
    *
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""