БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE FLYKNIT MAX NIKE FLYKNIT MAX
NIKE FLYKNIT MAX NIKE FLYKNIT MAX
NIKE FLYKNIT MAX NIKE FLYKNIT MAX
NIKE FLYKNIT MAX NIKE FLYKNIT MAX
NIKE FLYKNIT MAX NIKE FLYKNIT MAX

NIKE FLYKNIT MAX

Патики
Код на производ: 620469-105
16.090,00 MKD
12.871,99 MKD
12.871,99 MKD
Заштеда: 20%
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""