Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA LOLITA II KIDS
Код на производ:
(81740-23408)
IPANEMA

IPANEMA LOLITA II KIDS

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
401 ДЕН
Заштеда: 689 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 27 27
  • 28 28
  • 35 35
  • 36 36
  • 2526 25-26
  • 2930 2930
  • 3132 31-32
  • 3334 33-34
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд IPANEMA
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2526 25-26
27 27
28 28
2930 2930
3132 31-32
3334 33-34
35 35
36 36

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд IPANEMA
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2526 25-26
27 27
28 28
2930 2930
3132 31-32
3334 33-34
35 35
36 36

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""