Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PATIKI NEW BALANCE M
PATIKI NEW BALANCE M
PATIKI NEW BALANCE M
PATIKI NEW BALANCE M
PATIKI NEW BALANCE M
PATIKI NEW BALANCE M
PATIKI NEW BALANCE M
PATIKI NEW BALANCE M
Код на производ:
(M670SBP)
NEW BALANCE

PATIKI NEW BALANCE M

Претходна цена
11.490,00 ДЕН
Моментална Цена
11.490,00 ДЕН
Моментална Цена
11.490,00 ДЕН
Заштеда: 0,00 ДЕН
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 40 40
 • 40,5 40.5
 • 41,5 41.5
 • 42 42
 • 42,5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44,5 44.5
 • 45 45
 • 45,5 45.5
 • 46,5 46.5
 • 47 47
 • 47,5 47.5
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2016
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40 25
40,5 40.5 25.5
41,5 41.5 26
42 42 26.5
42,5 42.5 27
43 43 27.5
44 44 28
44,5 44.5 28.5
45 45 29
45,5 45.5 29.5
46,5 46.5 30
47 47 30.5
47,5 47.5 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2016
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40 25
40,5 40.5 25.5
41,5 41.5 26
42 42 26.5
42,5 42.5 27
43 43 27.5
44 44 28
44,5 44.5 28.5
45 45 29
45,5 45.5 29.5
46,5 46.5 30
47 47 30.5
47,5 47.5 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""