БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NIKE AF1 FLYKNIT W NIKE AF1 FLYKNIT

W NIKE AF1 FLYKNIT

Патики
Код на производ: 818018-400
11.490,00 MKD
9.490,00 MKD
Заштеда: 17%
  • 7
    38
  • 7.5
    38,5
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""