БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE AIR MAX 2016 PRINT WMNS NIKE AIR MAX 2016 PRINT

WMNS NIKE AIR MAX 2016 PRINT

Патики
Код на производ: 818101-800
13.790,00 MKD
8.990,00 MKD
Заштеда: 35%
 • 7
  38
 • 7,5
  38,5
 • 8
  39
 • 8,5
  40
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""