БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE AIR MAX 2015 WMNS NIKE AIR MAX 2015
WMNS NIKE AIR MAX 2015 WMNS NIKE AIR MAX 2015
WMNS NIKE AIR MAX 2015 WMNS NIKE AIR MAX 2015
WMNS NIKE AIR MAX 2015 WMNS NIKE AIR MAX 2015
WMNS NIKE AIR MAX 2015 WMNS NIKE AIR MAX 2015

WMNS NIKE AIR MAX 2015

Патики
Код на производ: 698903-408
12.390,00 MKD
6.990,00 MKD
Заштеда: 44%
 • 6
  36,5
 • 6,5
  37,5
 • 7
  38
 • 7,5
  38,5
 • 8
  39
 • 9
  40,5
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""