БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO SPECIALI ETERNAL PREMIER TF UMBRO SPECIALI ETERNAL PREMIER TF
UMBRO SPECIALI ETERNAL PREMIER TF UMBRO SPECIALI ETERNAL PREMIER TF
UMBRO SPECIALI ETERNAL PREMIER TF UMBRO SPECIALI ETERNAL PREMIER TF
UMBRO SPECIALI ETERNAL PREMIER TF UMBRO SPECIALI ETERNAL PREMIER TF
UMBRO SPECIALI ETERNAL PREMIER TF UMBRO SPECIALI ETERNAL PREMIER TF

UMBRO SPECIALI ETERNAL PREMIER TF

Патики
Код на производ: 81075U-DJU
3.890,00 MKD
2.590,01 MKD
Заштеда: 20%
 • 8
  41
 • 8,5
  41.5
 • 9,5
  43
 • 11
  45
 • 12
  46
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""