Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Рекламација и замени
18.05.2017.

Ми пристигна нарачаниот производ но не ми е соодветна големината, што да правам?

Можно е да извршите замена на големината на порачаниот производ, повеќе детали можете да погледнете ОВДЕ

Trenutno nema komentara

Слични статии