Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Рекламација и замени
18.05.2017.

Дали е можно нарачаните производи да се заменат?

Можна е замена за производите кои сте ги нарачале со било кои други производи од иста ценовна категорија, повисока или пониска. Повеќе информации можете да пронајдете ОВДЕ

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

string(0) ""
string(0) ""