Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Рекламација и замени
18.05.2017.

Дали е можно нарачаните производи да се заменат?

Можна е замена за производите кои сте ги нарачале со било кои други производи од иста ценовна категорија, повисока или пониска. Повеќе информации можете да пронајдете ОВДЕ

Trenutno nema komentara

Слични статии