Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Плаќање
18.05.2017.

Како може да платам?

Можете да платите во готово, при достава на нарачката, како и при креирање на нарачката со платежна картичка.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии