Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Плаќање
18.05.2017.

Дали на страницата sportvision.mk може нарачаните производи да се да се платат на рати?

Нарачаните производи од страната на www.sportvision.mk не може да се платат на рати.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

string(0) ""
string(0) ""