Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Онлајн Купување
18.05.2017.

Кој е минималниот износ за нарачка?

Нема ограничувања за минималниот износ на корпата! Нарачајте што и да посакате, и за сите нарачки над 2990 ден. испораката е бесплатна. За нарачки чија вредност е помала од 2990 ден. доставата изнесува 150 ден.

Trenutno nema komentara

Слични статии