Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Корисничка подршка
18.05.2017.

Сакам да направам нарачка но не сум сигурен како тоа да го направам?

Ве замолуваме во тој случај да не контактирате на телефонскиот број 023 055 222 и ние ќе ја извршиме нарачката за Вас. 

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

string(0) ""
string(0) ""