Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Корисничка подршка
18.05.2017.

Ја заборавив лозинката за пристап до својот профил. Што да правам?

Потребно е да кликнете на Пријавете се, потоа на линкот Ја заборавивте лозинката? во новиот прозорец внесете го вашиот емаил на кој ќе пристигне линк за замена на лозинката.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

string(0) ""
string(0) ""