Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Корисничка подршка
18.05.2017.

Кое е работното време на корисничката подршка?

Работни денови: 09:00-17:00 часот

Сабота: 10:00-14:00 часот

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

string(0) ""
string(0) ""