Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Корисничка подршка
18.05.2017.

Ненамерно направив нарачка, дали можам да ја откажам?

Можете, но тоа треба да го сторите во рок од 30 минути откако ќе ја направите нарачката. Исто така тоа можете да го направите и на телефонскиот број 023 055 222  или пак на емаил online@sportvision.mk

Trenutno nema komentara

Слични статии