Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Испорака
18.05.2017.

Кои денови се врши испораката?

Испораката се извршува секој работен ден 08:00 до 16:00 часот, и сабота од 09:00 до 14:00 часот

Trenutno nema komentara

Слични статии