Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Испорака
18.05.2017.

Како да знам кој ден и во кое време ќе ми бидат доставени нарачаните производи

Ден пред испораката ќе добиете е-маил порака на адресата која што сте ја оставиле при креирање на вашата нарачка за да Ве известиме за денот на испорака. На денот на испорака ќе Ви пристигне потврдна СМС порака од курирската служба со известување дека на тој ден ќе имате испорака од SportVision. Половина час пред испораката ќе бидете исконтактирани од страна на курирот за да може да потврдите дали сте на наведената адреса. 

Trenutno nema komentara

Слични статии