Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Испорака
18.05.2017.

Како да знам кој ден и во кое време ќе ми бидат доставени нарачаните производи

Ден пред испораката ќе добиете е-маил порака на адресата која што сте ја оставиле при креирање на вашата нарачка за да Ве известиме за денот на испорака. На денот на испорака ќе Ви пристигне потврдна СМС порака од курирската служба со известување дека на тој ден ќе имате испорака од SportVision. Половина час пред испораката ќе бидете исконтактирани од страна на курирот за да може да потврдите дали сте на наведената адреса. 

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

string(0) ""
string(0) ""