Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Испорака
18.05.2017.

Која курирска служба врши испорака на нарачаните производи?

Курирските служби Post Express и Eco Logistic (екстерни фирми кои вршат достава за нас) пратките ги доставуваат на адресата за испорака секој работен ден 08:00 до 16:00 часот, и сабота од 09:00 до 14:00 часот. Повеќе информации можете да пронајдете ОВДЕ.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии