Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Испорака
18.05.2017.

Дали е можна испорака надвор од Македонија?

Во овој момент не е можна испорака на производи надвор од Македонија, во моментот кога опцијата ќе биде овозможена ќе добиете известување.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии