Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Испорака
18.05.2017.

Колку треба да платам за испорака?

Нема ограничувања за минималниот износ на корпата! Нарачајте што и да посакате, и за сите нарачки над 2490 ден. испораката е бесплатна. За нарачки чија вредност е помала од 2490 ден. доставата изнесува 150 ден.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии