за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

САКАТЕ ДА ГИ ОБНОВИТЕ ВАШИТЕ СПОРТСКИ КОМБИНАЦИИ?

Уживајте во неверојатни попусти до 50% на најпознатите спортски брендови во нашата веб-продавница! Кај нас ќе најдете: 
• Најдобар избор за сите Ваши спортски потреби
• Квалитет и иновација за врвни резултати
• Удобност и стил за секој ден
• Технологии кои ве водат

БРЕНДОВИ