за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Маица

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Цена
zenski
unisex
trening
vozrasni
59 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1375504-890
Женска маица
1.495 ДЕН
Заштеда 50%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1375282-782
Женска маица
1.752 ДЕН
Заштеда 20%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1376339-781
Женска маица
3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1373775-558
Женска маица
1.195 ДЕН
Заштеда 50%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DQ5593-010
Женска маица
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женска маица
1.321 ДЕН
Заштеда 30%
1.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1328966-001
Женска маица
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1374523-469
Женска маица
2.723 ДЕН
Заштеда 30%
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица FD2884-623
Женска маица
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица FD2884-440
Женска маица
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1373050-001
Женска маица
1.043 ДЕН
Заштеда 30%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Едно од најдобрите парчиња кое е супер сојузник во сите можни варијанти, прилики и околности се маиците. Тие се вистинскиот избор во сите спортски, дневни и вечерни прилики, но тое не се единствените критериуми кои ги имаме на ум кога ги бираме. Спортските маици со кратки ракави и маиците без ракави се разликуваат во зависност од нивната намена, па поради тоа одвоено се бираат маици за трчање, маици за тренинг, маици за кошарка и маици за фудбал. Самата намена го одредува материјалот од кои се направени, технологиите кои се користат во нивната изработка, а и нивниот крој и дизајн.

Баш затоа имајте на ум дека се е поврзано со деталите кога бирате спортски маици, бидејќи од нив зависи вашата ефикасност и резултати на тркачката патека, терен или во теретана. Во склоп со нив, бирајте и хеланки, маици со долги ракави, јакни, а добро е при рака да имате и lifestyle маици, со принт или без него, кои може феноменално да одговараат со долен дел на тренерки, шорцеви и патики. Се работи за парчиња кои многу брзо ќе станат дел од вашиот избор за неформални варијанти, додека нивната предност е единствениот дизајн, па може да ги носите повеќе сезони.
Спортските, но и lifestyle маиците, се достапни на Sport Vision Online Shop. Не мислете се дали да фи нарачате, бидејќи при првото носење ќе ве освојат засекогаш.