за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Маица

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Цена
vozrasni
900 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB9815-010
Машка маица
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DX2620-411
Машка маица за фудбал
10.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FN7704-696
Машка маица
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1379109-100
Маица за возрасни
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FJ5228-363
Женска маица
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FB2873-010
Женска маица
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DV9831-100
Машка маица
2.303 ДЕН
Заштеда 30%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машка маица
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DX0199-536
Женска маица за трчање
4.472 ДЕН
Заштеда 20%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DO7392-700
Машка маица
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FJ5252-493
Машка маица
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DX9581-483
Машка маица
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DZ2891-100
Машка маица
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 829747-200
Женска маица
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DV9813-010
Машка маица
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DV9169-519
Женска маица
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DX9681-464
Машка маица
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FD0120-246
Машка маица за трчање
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DV7930-795
Женска маица
4.152 ДЕН
Заштеда 20%
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица CZ7339-101
Женска маица
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Маица CJ4456-686
Машка маица
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Едно од најдобрите парчиња кое е супер сојузник во сите можни варијанти, прилики и околности се маиците. Тие се вистинскиот избор во сите спортски, дневни и вечерни прилики, но тое не се единствените критериуми кои ги имаме на ум кога ги бираме. Спортските маици со кратки ракави и маиците без ракави се разликуваат во зависност од нивната намена, па поради тоа одвоено се бираат маици за трчање, маици за тренинг, маици за кошарка и маици за фудбал. Самата намена го одредува материјалот од кои се направени, технологиите кои се користат во нивната изработка, а и нивниот крој и дизајн.

Баш затоа имајте на ум дека се е поврзано со деталите кога бирате спортски маици, бидејќи од нив зависи вашата ефикасност и резултати на тркачката патека, терен или во теретана. Во склоп со нив, бирајте и хеланки, маици со долги ракави, јакни, а добро е при рака да имате и lifestyle маици, со принт или без него, кои може феноменално да одговараат со долен дел на тренерки, шорцеви и патики. Се работи за парчиња кои многу брзо ќе станат дел од вашиот избор за неформални варијанти, додека нивната предност е единствениот дизајн, па може да ги носите повеќе сезони.
Спортските, но и lifestyle маиците, се достапни на Sport Vision Online Shop. Не мислете се дали да фи нарачате, бидејќи при првото носење ќе ве освојат засекогаш.