за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Маица

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Цена
zenski
unisex
vozrasni
Листа: ONLINE РАСПРОДАЖБА
170 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица ELA223F801-82
Женска маица
715 ДЕН
1.192 ДЕН
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица KRA201F823-10
Женска маица
436 ДЕН
Заштеда 60%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица KRA201F815-01
Женска маица
436 ДЕН
Заштеда 60%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица KRA201F821-41
Женска маица
436 ДЕН
Заштеда 60%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.673 ДЕН
Заштеда 40%
2.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 113223-PS157
Женска маица
596 ДЕН
Заштеда 60%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 112832-PS006
Женска маица
327 ДЕН
Заштеда 70%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 114222-YS021
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женска маица
556 ДЕН
Заштеда 60%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица LTA201F802-10
Женска маица
436 ДЕН
Заштеда 60%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица ELA221F810-05
Женска маица
654 ДЕН
Заштеда 40%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица ELA203F805-05
Женска маица
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица ELA223F801-90
Женска маица
715 ДЕН
1.192 ДЕН
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица ELA221F802-05
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женска маица
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица ELA211F810-01
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женска маица
495 ДЕН
Заштеда 50%
990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 116971-KK001
Женска маица
1.002 ДЕН
1.253 ДЕН
1.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 116960-GS033
Женска маица
681 ДЕН
973 ДЕН
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 116960-WW002
Женска маица
681 ДЕН
973 ДЕН
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Едно од најдобрите парчиња кое е супер сојузник во сите можни варијанти, прилики и околности се маиците. Тие се вистинскиот избор во сите спортски, дневни и вечерни прилики, но тое не се единствените критериуми кои ги имаме на ум кога ги бираме. Спортските маици со кратки ракави и маиците без ракави се разликуваат во зависност од нивната намена, па поради тоа одвоено се бираат маици за трчање, маици за тренинг, маици за кошарка и маици за фудбал. Самата намена го одредува материјалот од кои се направени, технологиите кои се користат во нивната изработка, а и нивниот крој и дизајн.

Баш затоа имајте на ум дека се е поврзано со деталите кога бирате спортски маици, бидејќи од нив зависи вашата ефикасност и резултати на тркачката патека, терен или во теретана. Во склоп со нив, бирајте и хеланки, маици со долги ракави, јакни, а добро е при рака да имате и lifestyle маици, со принт или без него, кои може феноменално да одговараат со долен дел на тренерки, шорцеви и патики. Се работи за парчиња кои многу брзо ќе станат дел од вашиот избор за неформални варијанти, додека нивната предност е единствениот дизајн, па може да ги носите повеќе сезони.
Спортските, но и lifestyle маиците, се достапни на Sport Vision Online Shop. Не мислете се дали да фи нарачате, бидејќи при првото носење ќе ве освојат засекогаш.