за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Маица

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Цена
maski
trening
85 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FD0138-010
Машка маица
2.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица 1373302-002
Машка маица
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1376790-465
Машка маица
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машка маица
2.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1374713-610
Машка маица
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1373871-767
Машка маица
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица 1373302-486
Машка маица
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1373576-600
Машка маица
1.434 ДЕН
Заштеда 40%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1329584-408
Машка маица
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1376781-465
Машка маица
3.213 ДЕН
Заштеда 30%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1374006-100
Машка маица
1.074 ДЕН
Заштеда 40%
1.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1373745-558
Машка маица
1.434 ДЕН
Заштеда 40%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1373571-600
Машка маица
4.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица 1373302-044
Машка маица
2.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1373728-592
Машка маица
4.190 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Едно од најдобрите парчиња кое е супер сојузник во сите можни варијанти, прилики и околности се маиците. Тие се вистинскиот избор во сите спортски, дневни и вечерни прилики, но тое не се единствените критериуми кои ги имаме на ум кога ги бираме. Спортските маици со кратки ракави и маиците без ракави се разликуваат во зависност од нивната намена, па поради тоа одвоено се бираат маици за трчање, маици за тренинг, маици за кошарка и маици за фудбал. Самата намена го одредува материјалот од кои се направени, технологиите кои се користат во нивната изработка, а и нивниот крој и дизајн.

Баш затоа имајте на ум дека се е поврзано со деталите кога бирате спортски маици, бидејќи од нив зависи вашата ефикасност и резултати на тркачката патека, терен или во теретана. Во склоп со нив, бирајте и хеланки, маици со долги ракави, јакни, а добро е при рака да имате и lifestyle маици, со принт или без него, кои може феноменално да одговараат со долен дел на тренерки, шорцеви и патики. Се работи за парчиња кои многу брзо ќе станат дел од вашиот избор за неформални варијанти, додека нивната предност е единствениот дизајн, па може да ги носите повеќе сезони.
Спортските, но и lifestyle маиците, се достапни на Sport Vision Online Shop. Не мислете се дали да фи нарачате, бидејќи при првото носење ќе ве освојат засекогаш.