за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Маица

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Цена
maski
lifestyle
291 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB9815-010
Машка маица
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FN7704-696
Машка маица
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машка маица
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DO7392-700
Машка маица
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FJ5252-493
Машка маица
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DZ2891-100
Машка маица
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Маица CJ4456-686
Машка маица
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB4395-133
Машка маица
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ2886-100
Машка маица
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Маица AR4997-363
Машка маица
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машка маица
2.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DZ2886-313
Машка маица
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FJ5252-276
Машка маица
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Маица AR4997-686
Машка маица
1.014 ДЕН
Заштеда 40%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DV1445-274
Машка маица
1.674 ДЕН
Заштеда 40%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DZ2821-739
Машка маица
1.254 ДЕН
Заштеда 40%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица MT23567-PHM
Машка маица
1.734 ДЕН
Заштеда 40%
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица NF0A7R4JJK31
Машка маица
1.314 ДЕН
Заштеда 40%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FB9786-686
Машка маица
1.674 ДЕН
Заштеда 40%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Едно од најдобрите парчиња кое е супер сојузник во сите можни варијанти, прилики и околности се маиците. Тие се вистинскиот избор во сите спортски, дневни и вечерни прилики, но тое не се единствените критериуми кои ги имаме на ум кога ги бираме. Спортските маици со кратки ракави и маиците без ракави се разликуваат во зависност од нивната намена, па поради тоа одвоено се бираат маици за трчање, маици за тренинг, маици за кошарка и маици за фудбал. Самата намена го одредува материјалот од кои се направени, технологиите кои се користат во нивната изработка, а и нивниот крој и дизајн.

Баш затоа имајте на ум дека се е поврзано со деталите кога бирате спортски маици, бидејќи од нив зависи вашата ефикасност и резултати на тркачката патека, терен или во теретана. Во склоп со нив, бирајте и хеланки, маици со долги ракави, јакни, а добро е при рака да имате и lifestyle маици, со принт или без него, кои може феноменално да одговараат со долен дел на тренерки, шорцеви и патики. Се работи за парчиња кои многу брзо ќе станат дел од вашиот избор за неформални варијанти, додека нивната предност е единствениот дизајн, па може да ги носите повеќе сезони.
Спортските, но и lifestyle маиците, се достапни на Sport Vision Online Shop. Не мислете се дали да фи нарачате, бидејќи при првото носење ќе ве освојат засекогаш.