за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Маица

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Цена
maski
unisex
vozrasni
Листа: ONLINE РАСПРОДАЖБА
228 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 219517-EM006
Машка маица
778 ДЕН
973 ДЕН
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.673 ДЕН
Заштеда 40%
2.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 219490-EM006
Машка маица
778 ДЕН
973 ДЕН
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 219490-MS042
Машка маица
778 ДЕН
973 ДЕН
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица SEE08664-ORA
Машка маица
995 ДЕН
Заштеда 50%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица SEE08664-WHI
Машка маица
995 ДЕН
Заштеда 50%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 218284-KK001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машка маица
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 215790-YL020
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машка маица
417 ДЕН
Заштеда 70%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1991031466
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машка маица
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1376274-001
Машка маица
1.506 ДЕН
2.152 ДЕН
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1376274-100
Машка маица
1.883 ДЕН
Заштеда 30%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машка маица
1.672 ДЕН
Заштеда 30%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
DOT
Маица DTA231M811-10
Машка маица
795 ДЕН
Заштеда 50%
1.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 219485-BS095
Машка маица
890 ДЕН
1.113 ДЕН
1.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 219484-PS015
Машка маица
778 ДЕН
973 ДЕН
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 219484-ES002
Машка маица
778 ДЕН
973 ДЕН
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 219484-PS138
Машка маица
778 ДЕН
973 ДЕН
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CHA231M850-93
Машка маица
1.254 ДЕН
Заштеда 40%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DR7645-493
Машка маица
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Едно од најдобрите парчиња кое е супер сојузник во сите можни варијанти, прилики и околности се маиците. Тие се вистинскиот избор во сите спортски, дневни и вечерни прилики, но тое не се единствените критериуми кои ги имаме на ум кога ги бираме. Спортските маици со кратки ракави и маиците без ракави се разликуваат во зависност од нивната намена, па поради тоа одвоено се бираат маици за трчање, маици за тренинг, маици за кошарка и маици за фудбал. Самата намена го одредува материјалот од кои се направени, технологиите кои се користат во нивната изработка, а и нивниот крој и дизајн.

Баш затоа имајте на ум дека се е поврзано со деталите кога бирате спортски маици, бидејќи од нив зависи вашата ефикасност и резултати на тркачката патека, терен или во теретана. Во склоп со нив, бирајте и хеланки, маици со долги ракави, јакни, а добро е при рака да имате и lifestyle маици, со принт или без него, кои може феноменално да одговараат со долен дел на тренерки, шорцеви и патики. Се работи за парчиња кои многу брзо ќе станат дел од вашиот избор за неформални варијанти, додека нивната предност е единствениот дизајн, па може да ги носите повеќе сезони.
Спортските, но и lifestyle маиците, се достапни на Sport Vision Online Shop. Не мислете се дали да фи нарачате, бидејќи при првото носење ќе ве освојат засекогаш.