за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Маица

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Цена
maski
unisex
vozrasni
eco
51 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машка маица за трчање
1.910 ДЕН
Заштеда 20%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Машка маица за трчање
1.670 ДЕН
Заштеда 20%
2.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DX0989-480
Машка маица
1.393 ДЕН
Заштеда 30%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DV9315-379
Машка маица за трчање
2.032 ДЕН
Заштеда 15%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Машка маица за трчање
1.670 ДЕН
Заштеда 20%
2.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машка маица за трчање
2.310 ДЕН
Заштеда 20%
2.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машка маица
1.750 ДЕН
Заштеда 20%
2.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DV9315-100
Машка маица за трчање
2.032 ДЕН
Заштеда 15%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DZ2735-010
Машка маица
1.947 ДЕН
Заштеда 15%
2.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машка маица
1.750 ДЕН
Заштеда 20%
2.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DH9225-451
Машка маица за фудбал
1.777 ДЕН
Заштеда 15%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DH9225-010
Машка маица за фудбал
1.777 ДЕН
Заштеда 15%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машка маица
1.910 ДЕН
Заштеда 20%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DV9237-416
Машка маица за фудбал
2.372 ДЕН
Заштеда 15%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машка маица
1.750 ДЕН
Заштеда 20%
2.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машка маица
1.750 ДЕН
Заштеда 20%
2.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машка маица
1.910 ДЕН
Заштеда 20%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Едно од најдобрите парчиња кое е супер сојузник во сите можни варијанти, прилики и околности се маиците. Тие се вистинскиот избор во сите спортски, дневни и вечерни прилики, но тое не се единствените критериуми кои ги имаме на ум кога ги бираме. Спортските маици со кратки ракави и маиците без ракави се разликуваат во зависност од нивната намена, па поради тоа одвоено се бираат маици за трчање, маици за тренинг, маици за кошарка и маици за фудбал. Самата намена го одредува материјалот од кои се направени, технологиите кои се користат во нивната изработка, а и нивниот крој и дизајн.

Баш затоа имајте на ум дека се е поврзано со деталите кога бирате спортски маици, бидејќи од нив зависи вашата ефикасност и резултати на тркачката патека, терен или во теретана. Во склоп со нив, бирајте и хеланки, маици со долги ракави, јакни, а добро е при рака да имате и lifestyle маици, со принт или без него, кои може феноменално да одговараат со долен дел на тренерки, шорцеви и патики. Се работи за парчиња кои многу брзо ќе станат дел од вашиот избор за неформални варијанти, додека нивната предност е единствениот дизајн, па може да ги носите повеќе сезони.
Спортските, но и lifestyle маиците, се достапни на Sport Vision Online Shop. Не мислете се дали да фи нарачате, бидејќи при првото носење ќе ве освојат засекогаш.