за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Маица

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
kids-vozrast
Листа: ONLINE РАСПРОДАЖБА
84 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детска маица
760 ДЕН
950 ДЕН
1.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CHA223G801-8U
Детска маица
427 ДЕН
712 ДЕН
890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DQ4389-610
Детска маица
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица KRA201B810-3A
Детска маица
356 ДЕН
Заштеда 60%
890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детска маица
824 ДЕН
1.030 ДЕН
1.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детска маица
888 ДЕН
1.110 ДЕН
1.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DX1110-063
Детска маица
1.273 ДЕН
1.592 ДЕН
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица AR5254-100
Детска маица
1.032 ДЕН
Заштеда 20%
1.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DX9516-010
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Детска маица
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
971 ДЕН
Заштеда 30%
1.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица LTP191315-16
Детска маица
316 ДЕН
Заштеда 60%
790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица KRA203B802-10
Детска маица
395 ДЕН
Заштеда 50%
790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CHA213B800-3A
Детска маица
316 ДЕН
Заштеда 60%
790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CHA221B811-3A
Детска маица
316 ДЕН
Заштеда 60%
790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 305402-WL001
Детска маица
476 ДЕН
Заштеда 60%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 86J906-M19
Детска маица
695 ДЕН
Заштеда 50%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Детска маица
664 ДЕН
831 ДЕН
1.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Детска маица
824 ДЕН
1.030 ДЕН
1.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Детска маица
824 ДЕН
1.030 ДЕН
1.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Опуштете се во маицата за девојчиња adidas Girls BOS Tee. Покажете ја својата љубов кон...
Детска маица
773 ДЕН
Заштеда 40%
1.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детска маица
1.041 ДЕН
Заштеда 30%
1.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детска маица
696 ДЕН
870 ДЕН
1.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица AR5088-610
Детска маица
889 ДЕН
1.112 ДЕН
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Едно од најдобрите парчиња кое е супер сојузник во сите можни варијанти, прилики и околности се маиците. Тие се вистинскиот избор во сите спортски, дневни и вечерни прилики, но тое не се единствените критериуми кои ги имаме на ум кога ги бираме. Спортските маици со кратки ракави и маиците без ракави се разликуваат во зависност од нивната намена, па поради тоа одвоено се бираат маици за трчање, маици за тренинг, маици за кошарка и маици за фудбал. Самата намена го одредува материјалот од кои се направени, технологиите кои се користат во нивната изработка, а и нивниот крој и дизајн.

Баш затоа имајте на ум дека се е поврзано со деталите кога бирате спортски маици, бидејќи од нив зависи вашата ефикасност и резултати на тркачката патека, терен или во теретана. Во склоп со нив, бирајте и хеланки, маици со долги ракави, јакни, а добро е при рака да имате и lifestyle маици, со принт или без него, кои може феноменално да одговараат со долен дел на тренерки, шорцеви и патики. Се работи за парчиња кои многу брзо ќе станат дел од вашиот избор за неформални варијанти, додека нивната предност е единствениот дизајн, па може да ги носите повеќе сезони.
Спортските, но и lifestyle маиците, се достапни на Sport Vision Online Shop. Не мислете се дали да фи нарачате, бидејќи при првото носење ќе ве освојат засекогаш.