Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Тренинг
30.05.2019.

НОВАТА CHAMPION КОЛЕКЦИЈА ЗА ТРЧАЊЕ ЗА КОЈА СИТЕ ЗБОРУВААТ

Пролетта и летото  се најубавите периоди во годината за сите активности. Оваа година сите градови во Македонија станаа вистински тркачки дестинации за ентузијасти, но и за професионалците.

Новата колекција за машка облека за трчање за која сите зборуваат оваа сезона достапна е во продавниците на Sport Vision како и на Online shop.

Машката Champion Running колекција се издвојува и по тоа што содржи модели на патики кои се одликуваат со технологиите што ги содржат, кои се целосно прилагодени на тркачите. Квалитетните материјали и атрактивните дизајни се само некои од карактеристиките на патиките кои се дел од Champion Running колекцијата.

Новата Champion колекција за трчање е составена од маици на кратки ракави, но и маици без ракави, шорцеви кои се потполно прилагодени за оние кои го сакаат трчањето. Покрај маиците и шорцевите во новата Champion Running колекција можете да ги пронајдете и феноменалните модели на running патики.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

24.
Apr.
2017.
Тренинг
Champion е добро познат бренд кој се издвојува по тоа што, покрај спортската гардероба која e идеална за активни тренинзи, трчање или теретана, дав...