Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Новости
30.12.2021.

SPORT VISION НА НОВА ЛОКАЦИЈА ВО RAMSTORE MALL

Шопингот треба да претставува уникатно искуство и затоа Sport Vision целосно ја трансформираше продавницата во Ramstore Mall. На нова локација, на 1 кат, на простор од 360 метри квадратни новата продавница нуди поголем и подобар избор за врвно потрошувачко искуство.

Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Ramstore Mall овој четврток, 30.12.2021.

Oдлична можност e за сите купувачи да најдат соодветен асортиман за оваа сезона - обувки, облека и опрема сега со сезонски попусти oд 20% до 60% на целиот асортиман!

Во понудата покрај зимскиот асортиман се вклучени повеќе категории, така што секој ќе може да најде парче за себе, без разлика дали се работи за спортски или lifestyle производи, за деца, тинејџери или возрасни.

Kупувачите имаат можност да најдат асортиман од реномираните спортски светски брендови: Nike, adidas, Under Armour, Reebok, Champion, Converse, Ellesse, New Balance, Umbro и многу други.

Посетете нѐ на големото отворање на 30 декември (четврток) и искористете ги попустите oд 20% до 60% на целиот асортиман кои траат сѐ до 09 јануари 2022 (недела).

Trenutno nema komentara

Слични статии

09.
Dec.
2022.
Новости
Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.
03.
Nov.
2022.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.