Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Новости
20.05.2021.

MID SEASON SALE ВО SPORT VISION

Започнува Mid Season Sale во Sport Vision, што значи дека е вистинско време оваа пролетна сезона да ги најдете вашите омилени модели на спортски обувки, облека и опрема по намалени цени.

Искористете ги одличните попусти до 50% на над 1.000 одбрани производи во нашите продавници и купете сè што посакувате од врвниот асортиман на најдобрите спортски брендови како што се: Nike, adidas, Under Armour, Reebok, Champion, Converse, Ellesse, New Balance, Umbro и многу други.


Ве очекуваме до 15-ти Јуни на веќе добро познатите локации.

Trenutno nema komentara

Слични статии

09.
Dec.
2022.
Новости
Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.
03.
Nov.
2022.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.