Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Новости
19.05.2021.

РЕОТВОРАЊЕ НА SPORT VISION ВО ТЦ ГЛОБАЛ СТРУМИЦА

Sport Vision со големо задоволство ги известува купувачите дека на 20 мај (четврток) во ТЦ Глобал, Струмица, се случува реотворање на нова продавница која нуди врвно шопинг искуство и голем избор од најдобрите светски спортски брендови.

Одлична можност е за сите купувачи да најдат соодветен асортиман за оваа сезона - обувки, облека и опрема по неверојатно ниски цени!

Во понудата покрај летниот асортиман се вклучени повеќе категории, така што секој ќе може да најде парче за себе, без разлика дали се работи за спортски или lifestyle производи, за деца, тинејџери или возрасни.

Kупувачите имаат можност да најдат асортиман од реномираните спортски светски брендови: Nike, adidas, Under Armour, Reebok, Champion, Converse, Ellesse, New Balance, Umbro и многу други.

Посетете нѐ на големото реотворање на 20 мај (четврток) и искористете ги супер попустите од 20% до 50% на целиот асортиман кои траат сѐ до 31 мај (понеделник).

Новите продавници се само уште еден чекор кон зацврстување на водечката позиција на Sport Vision како најголема и најдобра мрежа на продавници за спортска облека, опрема и обувки во Македонија која ги следи и применува новитетите и тежнее кон тоа континуирано да иновира.

Ве очекуваме со одличен избор и супер попусти од 20% до 50% на целиот асортиман од 20 до 31 мај во ТЦ Глобал, Струмица.

Trenutno nema komentara

Слични статии

09.
Dec.
2022.
Новости
Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.
03.
Nov.
2022.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.