Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Новости
02.04.2021.

САМО ВО МЕСЕЦ АПРИЛ КУПУВАЈТЕ НА 10 РАТИ ВО SPORT VISION

Пролетна ПРОМОЦИЈА во SPORT VISION што едноставно не смеете да ја пропуштите.

Само во месец април купувајте на 10 РАТИ во сите продавници на Sport Vision.

Искористете ги одличните попусти кои ги подготвивме само за Вас и купете сè што посакувате од новите колекции од најдобрите спортски брендови. Сѐ што ќе изберете може да платите на 10 РАТИ, без камата, без провизија, без скриени трошоци.

Дел од попустите во мултибренд продавниците се:

За 2 купени производи од новата колекција на брендовите Champion и Umbro добивате попуст од 20% на цела сметка, а за 3 или повеќе купени производи добивате попуст од 30% на целата сметка.

или купете парче облека од брендот Lonsdale и добијте 30% попуст преку Sport&Bonus програмата за лојалност, а за два или повеќе производи добијте неверојатни 50% попуст.

Ве очекуваме во нашите мултибренд и аутлет продавници да ја искористите одличната можност за купување на 10 РАТИ.

 

*Промоцијата за купување на рати важи само за лица вработени во компании и институции кои имаат склучен договор со Sport Vision за купување со административна забрана.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

09.
Apr.
2021.
Трендови
Инспирацијата секогаш ја има, особено кога зборуваме за пролетни street style варијанти. Овој пат, нашето внимание го привлекоа моделите од брендовите Champi...
31.
Mar.
2021.
Трендови
Во потрага по квалитетна и удобна спортска облека и обувки, Nike моделите се најчест избор кај купувачите од сите возрасти.
25.
Mar.
2021.
Трчање
Кој може да трча trail? Одговорот е едноставен и јасен - секој! Ова е причината зошто оваа дисциплина стана толку популарна меѓу трчачите за време на пандеми...
22.
Mar.
2021.
Тренинг
Со доаѓањето на пролетта, се буди нашата желба за физичка активност. Подгответе се да продолжите понатаму со нашите совети.
21.
Mar.
2021.
Кошарка
На почетокот на 2021 година, adidas ја претстави најновата иновација за патики - FUTURENATURAL.
19.
Mar.
2021.
Тренинг
Познатиот спортски и lifestyle бренд Reebok го претстави долгоочекуваниот модел Nano X1.
17.
Mar.
2021.
Тренинг
Барате стабилност, максимална удобност и подвижност за време на секој тренинг со висок интензитет (HIIT)? Ви ги репорачуваме патиките Nike Air Zoom SuperRep ...
15.
Mar.
2021.
Новости
Одлична можност ексклузивно за членовите на Sport&Bonus програмата за лојалност во Sport Vision: секој купувач со направена сметка над 4.000 денари во му...
04.
Mar.
2021.
Новости
Денот на жената се приближува и по тој повод ви предлагаме оригинални подароци за 8-ми Март кои можете да ги најдете во нашата понуда.
02.
Mar.
2021.
Тренинг
Горниот дел од телото - рацете, рамената и грбот се проблематични кај повеќето луѓе, дури и кај оние кои редовно тренираат. Овие вежби најчесто ги занемарува...