Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Новости
15.03.2021.

ИЗБЕРИ ПОПУСТ СО SPORT&BONUS ВО SPORT VISION

Одлична можност ексклузивно за членовите на Sport&Bonus програмата за лојалност во Sport Vision: секој купувач со направена сметка над 4.000 денари во мултибренд продавниците на Sport Vision ќе има право да го избере попустот за следното купување.
Акцијата важи од 13 март до 18 април 2021 година.

Изборот на попустот може да се направи само еднаш, односно, направениот избор на попуст не може да се промени.

Пример: доколку купувачот избере 15% попуст на Champion за наредно купување, избраниот попуст ќе може да го искористи при наредното купување на производи Champion до 18 април.

Со направена сметка над 4.000 денари купувачот може да избере од следниве попусти:
adidas 10%, Champion 15%, Ellesse 10%, Reebok 10%, Nike 10%, Umbro 15%,

а со направена сметка над 7.000 денари купувачот може да избере од следниве дополнително зголемени попусти:

adidas 15%, Champion 25%, Ellesse 20%, Reebok 20%, Nike 20%, Umbro 25%.

Trenutno nema komentara

Слични статии

09.
Dec.
2022.
Новости
Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.
03.
Nov.
2022.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.