Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Новости
26.08.2019.

ЗАПОЧНАА BACK ТО SCHOOL АКЦИИТЕ ВО SPORT VISION

Верувале или не, време е за Back to school шопинг акциите! Август е време кога учениците, а особено нивните родители, почнуваат да размислуваат за деталите за враќање на училиште. Се прави список на работи што треба да се заменат, да се споредуваат цените, се прават планови за тоа што е потребно да се купи сега и кога ќе започне училиштето... За оваа прилика започнавме со големи Back to school акции во сите наши продавници на голема радост на сите ученици како и на нивните родители.

Одберете Champion сет од патики, тренерки и ранец за супер цена од самo 3.690 денари!

Champion сетот е достапен во мултибренд продавниците на Sport Vision, во комбинации за момчиња и девојчиња.

Покрај Champion сетот, нашиот тим за успешна и среќна учебна година Ви подготви уште едно специјално изненадување за Вашите најмили.

Со секоја сметка над 3.390 денари добивате можност за купување на Sport Vision ранец за само 30 денари, со сметка над 4.590 денари можете да купите училишен сет за само 30 денари. За сметка над 6.490 денари добивате ранец и училишен сет за само 60 денари!

Нашата екипа Ве очекува на добро познатите локации:

Скопје: ГТЦ – приземје, Ramtore Mall – 1 кат, Capitol Mall – 2 кат, City Mall – 2 кат

Струмица: ТЦ Глобал – 1 кат

Битола: ул. Димитар Илиевски Мурато бр.2

Прилеп: бул. Гоце Делчев бр. 36Б

Штип: ул. Карл Маркс бр.60

Куманово: ТЦ Сума

Тетово: ТЦ Палма мол – 1 кат

Гостивар: Градски плоштад

*Акциите важат до 15. Септември 2019 година или до истекот на залихите. Не важат во Outlet продавниците.

Trenutno nema komentara

Слични статии

09.
Dec.
2022.
Новости
Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.
03.
Nov.
2022.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.