Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Новости
16.08.2018.

Супер летен шопинг во Sport Vision!

Повелете во мултибренд продавниците на Sport Vision на супер летен шопинг по најдобри цени.

Добијте дополнителни -30% попуст на веќе на намалените цени од летниот асортиман. Голем избор на поло маици, шорцеви, фустани, сандали, апостолки и костими за капење  од најдобрите спортски брендови.

Нашата екипа Ве очекува на добро познатите локации:

  • Скопје: ГТЦ – приземје, Ramstore Mall – 1 кат, Capitol Mall – 2 кат, City Mall – 2 кат
  • Струмица: ТЦ Глобал – 1 кат
  • Битола: ул. Димитар Илиевски Мурато бр.2
  • Прилеп: бул. Гоце Делчев бр. 36Б
  • Штип: ул. Карл Маркс бр.60
  • Куманово: ТЦ Сума
  • Тетово: ТЦ Палма мол – 1 кат
  • Гостивар: Градски плоштад

*Акцијата трае до 24.08.2018 и не важи во Outlet продавниците.

Trenutno nema komentara

Слични статии

09.
Dec.
2022.
Новости
Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.
03.
Nov.
2022.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.