Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Новости
24.01.2018.

Финална чистка во Sport Vision – ГТЦ

Дополнителен попуст од 30% на целиот асортиман поради релокација на продавницата!

Поради релокацијата на продавницата Sport Vision во ГТЦ, организираме чистка на целиот асортиман. Побрзајте и искористете ја можноста да се подновите со спортска облека, обувки и опрема по најповолни цени со дополнителен попуст од 30% на веќе намалените цени!

Акцијата трае до исцрпување на залихите. Нашата екипа ве очекува во Sport Vision – Градски Трговски Центар, прв кат.

Trenutno nema komentara

Слични статии

09.
Dec.
2022.
Новости
Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.
03.
Nov.
2022.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.