Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Новости
24.01.2018.

Финална чистка во Sport Vision – ГТЦ

Дополнителен попуст од 30% на целиот асортиман поради релокација на продавницата!

Поради релокацијата на продавницата Sport Vision во ГТЦ, организираме чистка на целиот асортиман. Побрзајте и искористете ја можноста да се подновите со спортска облека, обувки и опрема по најповолни цени со дополнителен попуст од 30% на веќе намалените цени!

Акцијата трае до исцрпување на залихите. Нашата екипа ве очекува во Sport Vision – Градски Трговски Центар, прв кат.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

20.
Oct.
2020.
Новости
Не бевме подготвени за брзото доаѓање на есента, особено кога зборуваме за ниски температури, но тоа сигурно не значи дека тие нè пречекаа неподготвен...
14.
Oct.
2020.
Новости
Jа започнуваме есенската сезона, со новите кул комбинации од брендовите Ellesse и Champion, кои ќе можете да ги носите и во дневна и во вечерна варијанта.
string(0) ""
string(0) ""