Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Новости
26.09.2017.

Специјална есенска понуда - комбинирај и заштеди!

Направете комбинација од два призводи и добијте -20% попуст или искомбинирајте три или повеќе производи и добијте -30% попуст.

Понудата опфаќа облека и обувки на светски познатите спортски брендови: Nike, adidas, Reebok, New Balance, Champion, Ellesse, Lonsdale, Converse и многу други.

Понуда со одлична заштеда која не се пропушта, само во Sport Vision Outlet во СЦ Борис Трајковски!

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

20.
Oct.
2020.
Новости
Не бевме подготвени за брзото доаѓање на есента, особено кога зборуваме за ниски температури, но тоа сигурно не значи дека тие нè пречекаа неподготвен...
14.
Oct.
2020.
Новости
Jа започнуваме есенската сезона, со новите кул комбинации од брендовите Ellesse и Champion, кои ќе можете да ги носите и во дневна и во вечерна варијанта.
string(0) ""
string(0) ""