Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Новости
26.09.2017.

Подгответе се за новата сезона со специјална понуда!

За почетокот на новата сезона Sport Vision подготви специјална понуда која не се пропушта.


Купете два или повеќе производи и добијте 20% попуст, од бредновите Ellesse, Champion, Lotto, Lonsdale, Brugi, Karrimor, Slazenger и Umbro. Направете одлична есенска комбинација и заштедете.


Понудата трае до 10.10.2017.

 
Нашата екипа Ве очекува во сите мултибренд продавници на Sport Vision.

 

 

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

20.
Oct.
2020.
Новости
Не бевме подготвени за брзото доаѓање на есента, особено кога зборуваме за ниски температури, но тоа сигурно не значи дека тие нè пречекаа неподготвен...
14.
Oct.
2020.
Новости
Jа започнуваме есенската сезона, со новите кул комбинации од брендовите Ellesse и Champion, кои ќе можете да ги носите и во дневна и во вечерна варијанта.
string(0) ""
string(0) ""