Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Новости
25.04.2023.

ADIDAS FUTURE ICONS PUZZLE ВО SPORT VISION ВО SKOPJE EAST GATE MALL

СОСТАВИ ЈА АDIDAS СЛОЖУВАЛКАТА! НАЈБРЗИОТ ГО ЧЕКА СУПЕР ADIDAS ИЗНЕНАДУВАЊЕ! 

Екипата на Sport Vision Ве поканува во петок и сабота (28 и 29) април да ја посетите продавницата во East Gate Mall и да се обидете да ја составите adidas сложувалката, најбрзите ги очекуваат кул изненадувања.

Додека ја сложувате сложувалката вашето време ќе биде мерено до самото завршување. На 29 април (сабота) ќе биде прогласен победникот кој ќе добие целосна комбинација од adidas Future Icons новата колекција.

Најбрзите 3-ца секој ден ќе добијат специјални adidas награди, а сите учесници ќе добијат и специјален adidas попуст од 30% кој може да го искористат додека трае активацијата.  


Ве покануваме на една поинаква дружба во Sport Vision продавницата во East Gate Mall од 12 часот до 15 часот овој петок и сабота.                                                                                                                                                           

Trenutno nema komentara

Слични статии

01.
Jun.
2023.
Новости
Искористете некои од овие совети и ќе се видиме на патеката!
15.
Feb.
2023.
Новости
Во Sport Vision продавницата во Скопје City Mall е отворен нов корнер за љубителите на outdoor авантурите.