Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Новости
15.02.2023.

НОВ OUTDOOR КОРНЕР ВО SPORT VISION CITY MALL!

НАЈДОБРОТО СТАНА УШТЕ ПОДОБРО!


Во Sport Vision продавницата во Скопје City Mall е отворен нов корнер за љубителите на outdoor авантурите.
Сега сите љубители на outdoor авантурите може да ги најдат нивните омилени модели од обувки, облека и опрема на едно место во специјално дизајнирано катче во Скопје City Mall.


Со отварањето на новиот outdoor корнер правиме уште еден чекор кон доближување на барањата на нашите потрошувачи како и зацврстување на водечката позиција како најголема и најдобра мрежа на продавници за спортска облека, опрема и обувки во Македонија која ги следи и применува најновите светските трендови и стандарди.

Нов корнер, за нови врвни шопинг искуства со најдобата екипа!

Ве очекуваме во City Mall на 2 кат.

Trenutno nema komentara

Слични статии

09.
Dec.
2022.
Новости
Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.
03.
Nov.
2022.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.