Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Новости
09.12.2022.

SPORT VISION НА НОВА ЛОКАЦИЈА ВО ШТИП – ОТСЕГА ВО ШТИП CITY MALL

Шопингот треба да претставува уникатно искуство и затоа Sport Vision целосно ја трансформираше продавницата во Штип. На нова локација, во Штип City Mall, на 1 кат, новата продавница нуди поголем и подобар избор за врвно потрошувачко искуство.

Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.

Oдлична можност e за сите купувачи да најдат соодветен асортиман за оваа сезона - обувки, облека и опрема сега со попусти oд 15% до 60% на целиот асортиман!

И тоа 15% попуст на премиум производите обележани со картичка, 20% попуст на брендот Nike, 30% попуст на преостанатиот асортиман, како и 60% попуст на Lonsdale облека.
Попустите важат од 10 до 15 декември за сите членови на Sport&Bonus програмата за лојалност.

Во понудата може да се најдат сите можни категории, така што секој може да најде парче за себе, без разлика дали се работи за спортски или lifestyle производи, за деца, тинејџери или возрасни.

Ново место, за нови врвни шопинг искуства со најдобата екипа!

Sport Vision конечно во Штип City Mall. Се гледаме!

Trenutno nema komentara

Слични статии

03.
Nov.
2022.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.
05.
Oct.
2022.
Новости
Маратон е најдолгата трка на олимписката програма, каде што натпреварувачите треба да истрчаат точно 42.195 километри.