Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Lifestyle
31.05.2019.

Дали сте заинтересирани за патики кои можете да ги комбинирате во лежерни, но и бизнис комбинации? Прекинете ја потрагата, ние ги пронајдовме!

Со денешното темпо на живот, секогаш сме во потрага за патики кои покрај удобноста, одлично одговараат на најразлични комбинации.

Понекогаш е тешко да одбереме вистински пар патики кој ќе ја комплетира нашата облека, па токму затоа ние бараме патики кои може лесно да се комбинираат за лежерен "викенд изглед", но и за деловни обврски. Тука на сила стапуваат одлични New Balance модели кои ќе можете едноставно да ги комбинирате без оглед каде сте се упатиле. Модерен дизајн и спортска елеганција, со тоа се одликуваат New Balance моделите.

Моделите од новата колекција се одликуваат со удобност и современ изглед дефинитивно ќе го комплетираат секој удобен дневен изглед. Можете да ги комбинирате со фармерки и едноставна бела маичка, на која можете да облечете и кошула, за да внесете малку боја во вашата комбинација, додека уникатните комбинации на бои на New Balance моделите ќе станат видливи.

Ако ви требаат идеи за облека за еден работен ден, предлог е да ги облечете веселите панталони и пантолоните кои ќе внесат малку забава на вашиот бизнис ден, а модерните New Balance патики ќе ви овозможат удобност за завршување на сите обврски. Предлагаме и да се одлучите за некои од New Balance моделите со детали во сиви бои, за да го освежите целосниот изглед.

Секако, за оние кои сакаат безбеден класик, предлогот е црн jeans, во комбинација со црна кошула, кој сигурно лесно ќе се вклопи со уникатните модели на New Balance патиките. Овие комбинации ќе направат да изгледаат многу лежерно, а сепак подготвени за сите работни задачи.

Со овие комбинации ќе бидете подготвени за сите приватни и деловни обврски, а ако ги комбинирате со новите New Balance патики сигурно ќе бидете забележани.

Trenutno nema komentara

Слични статии

26.
Mar.
2018.
Новости
Новите New Balance машки и женски патики се достапни во мултибренд продавниците на Sport Vision или online.