Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Фудбал
18.08.2017.

АКТИВНИ БОИ НА „LOCK IN LET LOOSE“ NIKE КОПАЧКИТЕ ЗА ВПЕЧАТЛИВА НОВА СЕЗОНА

Еден од најголемите светски произведувачи на опрема за фудбал, компанијата Nike, ја лансираше новата “Lock In Let Loose” колекција представувајќи ги најновите модели на копачки за сезоната 2017/18. Додека ја испраќаме пролетната сезона, на хоризонтот веќе ја очекуваме новата, што од Nike се одлучија колекцијата да ја нагласат со “Laser Orange” бои.

Така Mercurial Superfly V, Magista Obra II и Hypervenom 3 се придружија на Nike Tiempo Legend 7 копачката која неодамна е представена, а нејзините впечатливи тонови на новите модели ќе придонесат фудбалските ѕвезди кои ќе настапуваат во престојната сезона во Nike копачките да бидат претпознатлици. Оваа тактика Nike веќе успешно ја применуваше и во минатото, а со новите “Laser Orange” бои, новите модели уште повеќе ќе дојдат до израз.

Така фудбалерите, во потрага по врвен квалитет и нови можности, ќе ја имаат приликата уште во предсезоната да настапат во новите “Lock In Let Loose” копачки и ја најават богатата и атрактивна Nike “Laser Orange” сезона која е пред нас.

Новите модели обоени во „Laser Orange“ бои побарајте ја во продавниците на Sport Vision како и на Online shop на линкот.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

04.
Mar.
2021.
Новости
Денот на жената се приближува и по тој повод ви предлагаме оригинални подароци за 8-ми Март кои можете да ги најдете во нашата понуда.
02.
Mar.
2021.
Тренинг
Горниот дел од телото - рацете, рамената и грбот се проблематични кај повеќето луѓе, дури и кај оние кои редовно тренираат. Овие вежби најчесто ги занемарува...
11.
Feb.
2021.
Трендови
Време е да ви ги претставиме сите трендови кои ќе ја одбележат пролетната сезона оваа година.
04.
Feb.
2021.
Фудбал
Приказната за легендарните копачки adidas PREDATOR доби продолжение кое сите со нетрпение го очекуваа. Моделот PREDATOR FREAK пристигна во нашите продавници,...
02.
Feb.
2021.
Занимливости
Деновите кои ги поминувате дома, освен за тренинг, можете да ги искористите и за уживање со документарци кои го носат епитетот за најдобри на сите времиња. О...
26.
Jan.
2021.
Тренинг
Ако стомакот е ваша проблематична зона, не само кога зборуваме за слабеење и вишок маснотии, туку и за дефинирање на стомакот, треба да знаете дека не сте са...
14.
Jan.
2021.
Тренинг
И покрај тоа што празниците сè уште не се завршени, време е да почнеме да вежбаме со цел да ги согориме сите вишок калории. Ви претставуваме 30-минуте...
11.
Jan.
2021.
Новости
Дали ги донесовте вашите новогодишни резолуции за 2021 година? По годината која постави многу предизвици, ве покануваме да продолжите да се грижите за себе и...
04.
Jan.
2021.
Трендови
Започнува потрагата по подароци и ви предлагаме да подарите за време на овие празници некои од нашите избрани комбинации на љубителите на спортскиот стил.
18.
Dec.
2020.
Тренинг
Plank е една од најдобрите вежби за целото тело. Погледнете кои динамични вежби можете да ги направите дома.
string(0) ""
string(0) ""