Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

За базен, плажа, теретана (на отворен и затворен простор) или секој ден - понудата на модели за мажи ќе ви помогне да останете во топ форма ова лето.

Изберете обувки, облека и опрема за активностите што ги обожавате и најдете модели од брендовите Nike, adidas, Under Armour, New Balance и купете ги online.

Впечатливите бои и ефективните дезени, кроеви и материјали што ќе обожавате да ги носите во топлите денови ја сочинуваат нашата летна понуда на обувки, облека и опрема за жени. Моделите може да ги најдете и нарачате во нашиот online shop.

Најдобрата забава, но и понудата на обувки, облека и опрема од брендовите Nike, adidas, Champion, Skechers, Speedo и други ги чека сите момчиња и девојчиња ова лето.

Со овие модели ќе уживаат во жешките денови и ќе имаат непречен правилен раст и развој. Погледнете ја понудата во нашиот online shop.

Време е да им овозможите совршена удобност на вашите нозе! Чувствувајте се пријатно, уживајте во воздухот и привлечниот дизајн и постигнете го посакуваниот изглед со папучите од познатите брендови што сега ги издвоивме за вас.

Погледнете ги најбараните модели.

Кога температурите се високи, знаете дека е време за шорцеви за пливање.

Купете ги најновите модели на познатите брендови и уживајте во удобноста, подвижноста и привлечниот изглед на парчињата што ги избравме за вас. Погледнете ја нашата понуда.