Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

На почетокот на 2021 година, adidas ја претстави најновата иновација за патики - FUTURENATURAL.
Подетално
Nike ја ласнира четвртата верзија на патиките за кошарка со потписот на Kyrie Irving.
Подетално
10.11.2017.
NIKE и NBA ги претставуваат дресовите за новата сезона 2017/2018
Подетално