Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Кондури

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Бренд
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
vozrasni
15 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ193234-01
1.794,00 ДЕН
Заштеда 40%
2.990,00 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.245,00 ДЕН
Заштеда 50%
8.490,01 ДЕН
Големина
5F
5.5F
6F
6.5F
7F
7.5F
8F
8.5F
9F
9.5F
10F
105F
11F
4
4.5
5
5.5S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.962,00 ДЕН
Заштеда 30%
7.088,00 ДЕН
Големина
10K
11K
11-K
12K
12-K
13-K
1
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.995,00 ДЕН
Заштеда 50%
11.990,00 ДЕН
Големина
36
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
41
41,5
42
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.454,00 ДЕН
Заштеда 40%
9.090,00 ДЕН
Големина
5F
5.5F
6F
6.5F
7F
7.5F
8F
8.5F
9F
9.5F
10F
105F
11F
4
4.5
5
5.5S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ173248-03
1.245,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.490,00 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ173235-46
1.495,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.990,00 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ173205-23
1.395,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.790,00 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ173240-01
1.345,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.690,00 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ173205-24
1.395,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.790,00 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.294,00 ДЕН
Заштеда 50%
4.588,01 ДЕН
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.495,00 ДЕН
Заштеда 50%
6.990,00 ДЕН
Големина
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.100,00 ДЕН
Заштеда 50%
6.200,00 ДЕН
Големина
36
37
37,5
38
39
40
40,5
41
41,5
42
42,5
43
43,5
44
44,5
45
45,5
46
47
48
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELT153212-06
1.495,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.990,00 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELV153205-01
1.645,00 ДЕН
Заштеда 50%
3.290,01 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
string(0) ""
string(0) ""