Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Кондури

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Бренд
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
vozrasni
24 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.963,00 ДЕН
Заштеда 30%
7.089,99 ДЕН
Големина
5F
5.5F
6F
6.5F
7F
7.5F
8F
8.5F
9F
9.5F
10F
105F
11F
4
4.5
5
5.5S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KARO193201-01
2.454,00 ДЕН
Заштеда 40%
4.090,00 ДЕН
Големина
35
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
7.992,00 ДЕН
Заштеда 20%
9.990,00 ДЕН
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.403,00 ДЕН
Заштеда 30%
6.290,00 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KARO193201-31
2.454,00 ДЕН
Заштеда 40%
4.090,00 ДЕН
Големина
35
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ193234-01
2.093,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.990,00 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ193234-03
1.794,00 ДЕН
Заштеда 40%
2.990,00 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.943,00 ДЕН
Заштеда 30%
8.490,01 ДЕН
Големина
5F
5.5F
6F
6.5F
7F
7.5F
8F
8.5F
9F
9.5F
10F
105F
11F
4
4.5
5
5.5S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.963,00 ДЕН
Заштеда 30%
7.089,99 ДЕН
Големина
5F
5.5F
6F
6.5F
7F
7.5F
8F
8.5F
9F
9.5F
10F
105F
11F
4
4.5
5
5.5S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.290,00 ДЕН
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 12303-D19LG
4.134,00 ДЕН
Заштеда 40%
6.890,00 ДЕН
Големина
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ173230-11
1.495,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.990,00 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ173248-03
1.743,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.490,00 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ173235-46
2.093,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.990,00 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ173240-01
1.883,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.690,00 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ173205-24
1.953,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.790,00 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.288,00 ДЕН
Заштеда 28%
4.588,00 ДЕН
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.845,00 ДЕН
Заштеда 45%
6.990,00 ДЕН
Големина
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 12303-S27G
4.134,00 ДЕН
Заштеда 40%
6.890,00 ДЕН
Големина
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.720,00 ДЕН
Заштеда 40%
6.200,00 ДЕН
Големина
36
37
37,5
38
39
40
40,5
41
41,5
42
42,5
43
43,5
44
44,5
45
45,5
46
47
48
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELN153209-13
1.795,00 ДЕН
Заштеда 50%
3.590,00 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELT153212-06
1.495,00 ДЕН
Заштеда 50%
2.990,00 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELV153205-01
2.303,00 ДЕН
Заштеда 30%
3.290,01 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 12905-D26G
3.774,00 ДЕН
Заштеда 40%
6.290,00 ДЕН
Големина
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
string(0) ""
string(0) ""